Představujeme Vám naši společnost

 

PAS+P s.r.o. je česká společnost se sídlem v Uherském Hradišti, která svou činnost v oblasti dodávek papíru, školních a kancelářských potřeb zahájila v roce 1994.

Prodej prostřednictvím internetového obchodu realizujeme od roku 2011. Jsme také zapojeni do systému společnosti EKO-KOM, která zajišťuje sdružené plnění povinností zpětného odběru a využití odpadu z obalů.

Díky dlouhé působnosti na trhu máme opravdu bohaté zkušenosti v dodávkách zboží pro velkoobchodní i maloobchodní zákazníky, firmy, živnostníky, školy a mateřské školky, různé spolky, obchodní řetězce, úřady a neziskové organizace z celé České republiky. Samozřejmostí jsou také bohaté zkušenosti s přímým prodejem koncovým zákazníkům.

Nejsme jen e-shop bez tváře – v sídle společnosti máme vzorkovou prodejnu i hlavní sklad, ve kterém držíme více než 3500 položek skladem. Naši zákazníci tak mají možnost si zboží u nás prohlédnout a rovnou i nakoupit nebo si nechat odborně poradit, pokud si nejsou jistí výběrem.

PAS+P s.r.o. je společnost, za jejímž úspěchem vždy stála usilovná a týmová práce našich zaměstnanců. Naší předností je lidskost, spolehlivost a flexibilita k požadavkům zákazníků. Vždy jednáme na rovinu a snažíme se najít “společnou řeč“ se svými zákazníky, kteří nám nejsou lhostejní. To je také jeden z důvodů, proč nám stávající zákazníci dlouhodobě zachovávají svoji přízeň a přichází za námi i mnoho nových.

Na závěr nám dovolte, abychom Vám popřáli příjemný nákup v našem papírnictví!

 

Kolektiv společnosti PAS+P s.r.o.